Hizmetlerimiz
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
TOEFL Programı
TOEIC Programı
Almanca Eğitimi
İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE PROGRAMLARI
Rehberlik
CV Nedir
Soru Bankası
 
 
 
 
Bizi Takip Edin
 
 
   
 
İlköğretim İngilizce Programları    19.10.2013
 

Çocuklarımızın geleceklerine daha sağlam adım atmaları için yabancı dil öğrenmeye küçük yaşlarda başlamaları gerektiği artık bir gerçek. Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir. Yeni yapılan bir araştırma, çocukların İngilizce öğrenmeye 7 – 12 yaşları arasında başlamaları ve çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaştırmaları halinde ileride mükemmel ve ana dili seviyesinde İngilizce’ ye sahip olacaklarını gösteriyor.
Küçük yaşlarda yabancı dil öğrenimine başlamak, zeka gelişiminde ve okul başarısında pozitif etkileri olduğunu gösteriyor. İkinci bir dil, çocuğun genel yeteneklerini ilerlettiği gibi özgüvenini de arttırıyor. Ayrıca, çocuklar ikinci dili  yetişkinlerden daha hızlı ve daha dogru aksanla öğreniyorlar. Çocuklara erken yaşlarda İngilizce öğretmeyi hedefleyen ÇADEM, bu amacını kaliteli, güvenli ve eğlenceli bir ortamda çok etkili bir programla sunuyor. 
 
   
 
 2 Ay içinde çocuğunuzdaki değişimi görecek, 1 yıl sonunda çocuğunuzun yaşına uygun İngilizce cümleler kurabildiğini görmek hem sizi hem de öğrencinizi motive edecektir
 ÇADEM sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz. Takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır. 
 Erken yaşta eğitime başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir. 
 Çocuklarınızla ilgili alacağınız dönemlik raporlar ile çocuklarınızın İngilizce gelişimini rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz. 
• Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme yeteneklerini geliştirecek özel aktiviteler ile çocuklarınız kendinden emin olarak konuşacaklar. 
 Çocuğunuz İngilizce öğrendikçe ve farklı kültürlerden arkadaşlar edindikçe, her türlü eğitime farklı bir şekilde bakacak, ömür boyu başarılı bir öğrenme çizgisi yakalayacaktır.

ÇADEM "de İngilizce öğrenmek bir eğlencedir. Çocuklarımız öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır. Yabancı dil eğitimini müzik, resim, oyun, drama, hikaye anlatma gibi aktivitelerle zenginleştiren bir program uygulayan merkezimiz, çocuğunuz için pedagojik yaklaşımlarla,kaliteli bir yabancı dil eğitimi vermektedir.
Programın ana hedefi, çocuğunuzun günlük hayatıyla kolaylıkla bağdaştırabileceği eğitici ve eğlendirici  aktiviteler kanalıyla, İngilizce iletişim kurmasını sağlayabilmektir.

Çocuğunuz, sınırlı sayıda öğrencinin bulunduğu gruplarda(12 kişilik sınıflarda), İngilizce Dil Eğitimi alanındaki en uygun materyaller kullanılarak uzman öğretmenler eşliğinde çok özel bir ilgi görerek başarıya ulaşacaktır.
 
Çocuğunuz ister başlangıç düzeyinden ister ileri bir düzeyden başlasın, alanında kendilerini geliştirmiş öğretmenler eşliğinde İngilizceyi zevkle öğrenecek ve eğitimi için gerekli en temel becerileri kazanacaktır.
ÇADEM Çocuklar için İngilizce Programları öğrencilerimize okuldaki sınavlarına destek sağlamasının yanı sıra öncelikli hedefi İngilizce Dil edinimini sağlamak olan programlardır. Amaç sadece okuldaki mevcut derslere destek vermek değil öğrencilerimizin İngilizceyi okuma, yazma, konuşma becerilerini de geliştirerek kazanmalarını sağlamaktır. Kurumumuzda hafta sonu günlerde yapılacak programlar tercihinize göre Hafta içi yada Cumartesi - Pazar günleri olacaktır. 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı için programlarımız 28-09-2013 tarihinde başlayacak ve 25-05-2013 tarihinde sona erecektir. Programımız Sömestr tatilinde 2 hafta tatil olacaktır.  2,3,4 ,5,6 ve 7. Sınıf öğrencileri için 2+1 (native teacher/ana dili ingilizce olan eğitmen) 3 saatlik programla toplam 90 saatlik bir kurs programı sunulacaktır..
 

Cambridge Sınavları 
Genelde kolej öğrencilerinin her sene girdiği ve çok popüler olan bu sınavlar devlet okulunda okuyan öğrenciler içinde önemli bir kıstastır ama yeterince bilgilendirilmediği için henüz yaygınlaşmamıştır.
Starters, Movers, Flyers Cambridge Young Learners sınavlarıdır. 
Young Learners Sınavları, 7– 12 yaş arası İngilizce öğrenimi gören çocuklara yönelik olarak sınav tekniği öğretme ve seviye tespit amacıyla tasarlanmış geniş kapsamlı sınavlardır.

Bu sınavlara katılan öğrencilerimiz uluslar arası geçerliliğe sahip sertifika alacaklardır.Öğrencilerimizin  bu sınavlara katılmasını istemekteki amacımız daha sonraki katılacakları sınavlar için ilk adım olması ve özgüvenlerinin artması,Avrupa Birliği projeleri kapsamında okullarının düzenleyeceği projelere seçilmelerini sağlamak,öğrenci değişim programlarına dahil olduklarında öncelikli seçilecek öğrenciler arasında yer almalarıdır

 
Copyright © 2010 | ÇADEM Dil Kursu
AnasayfaKurumsalEğitim Programları Hizmetlerimizİletişim Site Haritası